Egerbe a Szépasszonyvölgybe invitáltuk az érdeklődőket, elsősorban a családokat, gyerekeket, szülöeiket és nagyszüleiket, akik ügyességi, készség- és képességfejlesztő foglalkozásokkal tölthettek el együtt néhány önfeledt órát. A rendezvény kapcsán elmondható, hogy az esemény egyértelmű célja volt a család, mint első számú érték bemutatása a fiataloknak. Illetve annak az üzenetnek a hangsúlyozása, hogy a kiegyensúlyozott, és biztos családi háttér mennyire fontos a teljes élet szempontjából. A minőségi idő eltöltése családias légkörben a szülők és gyerekek számára szánt színes, változatos, kreatív tanulással és szórakozással egybekötött programokkal egy ilyen lehetőség volt 2017. szeptember 8-án, ahol az időjárás is tökéletes körülményeket biztosított a rendezvény pozitív üzenetének átadásához.

 A rendezvény képei