A TÁMOP-1.4.1-12/12 azonosító számú, “Fiatalokkal a jövő értelmiségéért” elnevezésű projekt segítségével 2014. március 1-től 6 fő fiatal pályakezdő napi 8 órában segíti az Eszterházy Károly Főiskola oktatásszervezői- és rendezvényszervezői tevékenységét. Az ifjú munkatársak többnyire a hallgatói szolgáltatások biztosításáért felelős Hallgatói Szolgáltató Központban végzik munkájukat ezzel támogatva a rugalmas és hallgatóbarát ügyintézést. A karrier-és pályatanácsadók révén olyan szolgáltatások jelennek meg a hallgatók mindennapjaiban, ami egyedülálló a hazai felsőoktatásban és szorosan kapcsolódik a 4 éve működő Kortárssegítő Mentálhigiénés Tanácsadó Iroda (a Központ külön részegységeként működik) munkájához. A projekt keretén belül technikai eszközök (6 db notebook – Toshiba Satellite C50-A-19Uintel (R) Core (TM) i3-3110M CPU 2.4) beszerzése is történt, ezzel is támogatva a kollégák hatékonyabb feladatellátását.